https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-NLX7XZWXDL Hakkımızda | İstanbul Kahve

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

 

30 yıl önce Eminönü nde başladığımız Kahve yolculuğuna Kurtköy deki üretim tesisiyle devam etmekteyiz..
8 bin m2 kapalı alana sahip  tesisimizde, yüksek kapasiteli ve kendi alanında marka  kavurma makinaları, çelik ve taş değirmenleri, her ürün için ayrı ayrı kullanılan paslanmaz çelik mikserleri, 2gr dan 50kg a kadar geniş gramaj çeşitliliği, kavanozdan stıck pakete, tenekeden, quadro poşete kadar çok geniş ambalajlama kapasitemizle  Türkiye nin öncü ve en büyük kahve sanayi firmaları arasında yer almaktayız.


BRC , GMP, İSO 9001 ve , İSO2200, Kalite belgelerine sahipiz. Üretim prosesinin her aşamasında yaptığımız etkin Kalite kontrolü yapmaktayız. Gıda güvenliği misyonu, ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak ve müşterilerin talepleri doğrultusunda, her alanda sürekli gelişerek; hijyenik ve güvenli ürünler sunmaktayız..


Çekirdek Kahve, instant kahve, kahve kreması gibi ana hammaddeleri ilk elden  ithal ederek, son ürüne kadarki üretim süreçleri kendi üretim tesisimizde  yaparız. Bundan dolayı  kaliteli ürünleri uygun fiyatla satma imkanına sahip oluruz. 

İstanbul ve Caffe Milano markalarımızı Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda aranılan markalar yapmanın gururunu yaşarken, Prıvate Label pazarında Migros, Carrefour, A101, Şok, Metro gibi ulusal zincirlerinin yanında Müşteri markalarıyla kahve grubu ürünlerini üretmekteyiz.


110 kişilik çalışma arkadaşlarımızla birlikte 20 ülkeye ulaşan İhracat ağımızı her geçen gün yeni ülkeler  eklemek için gece gündüz çalışıyoruz. 

Bizim Hikayemiz

Vizyonumuz

 

“Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı kahve üreticisi olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olmak ve bu konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek, Türkiye ve Dünya pazarlarında gelecek 10 yıl içerisinde kahve ithalat ve ihracaat konusunda 1.firma olmak.
Ülkemizde kahve kütürüne, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak."

Misyonumuz

 

“Faaliyette bulunduğumuz içecek sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak İstanbul Kahve müşterileri, çalışanları ve paydaşlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak”

Kalite Politikamız

  •  Ürün kalitemiz, güvenilirliğimiz ve tecrübemiz ile dünya pazarında rekabet edebilir olmak.
  •  Müşteri odaklı kalite anlayışını tüm organizasyona benimsetmek.
  •  Gerekli teknolojik yatırımları ve eğitimleri sağlayarak kalite sistemini, üretim, hijyen ve verimliliğin iyileştirilmesini sağlamak.
  •  Kalitenin; firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen ve yenilenen bir hedef olmasını sağlamak. 
  •  Sürekli iyileştirme ve geliştirme mantığı ile hareket edip, tüm çalışanlarına bunları aşılayan ve müşterilerin memnuniyetlerini en üst düzeyde karşılayan bir kurum olarak hizmet verme anlayışıdır.
  •  Tüketici ihtiyaçlarına yönelik üstün kaliteli ürünü sunmak için hammaddeden başlayarak, tüm proses aşamalarında ve nihai üründe tüketici sağlığını en üst düzeyde tutarak ilgili yasa ve tüzüklere uymak.
  •  Gıda güvenliği ile ilgili tüm tehlikeleri belirlemek ve kontrolü sağlamak.
  •  Kendi konusunda eğitimli personel ile takım çalışmasına önem veren, bireysel ve grup başarılarının sürekli teşvik edildiği bir çalışma ortamı sağlamak.
  •  Gıda zincirindeki tüm kuruluşlarla etkin bir iletişim sağlamak.
  •  Oluşturduğumuz Kalite ve Gıda Güvenliği Politikasının uygulanmasını sağlamak ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek Kalite ve Gıda Güvenliği politikamızdır.